"> آموزش twinmotion کاربری در شهرسازی | سامانه شهرسازی
سامانه شهرسازی

آموزش twinmotion کاربری در شهرسازی

آموزش های چند جانبه مدلسازی ، رندرینگ و انیمیشن سازی در شهرسازی

سرفصل پکیج جامع Revit , Twinmotion , Enscape :

 

 • آموزش کامل نرم افزار Revit Architecture برای شهرسازان
 • آموزش کامل نرم افزار Twinmotion
 • آموزش کامل پلاگین Enscape
 • آموزش مقدماتی Adobe Premier برای تدوین انیمیشن های شهرسازی
 • آموزش مقدماتی Adobe Photoshop برای شیت بندی های شهرسازی
 • رندرینگ و انیمیشن سازی یک مدل شهری
 • رندرینگ و انیمیشن خانه باغ
 • مدلسازی و رندرینگ ساختمان 5 طبقه
 • مدلسازی مبلمان های شهری
 • مدلسازی ، رندرینگ و انیمیشن سازی ویلا
 • مدلسازی یک پیاده راه و آموزش رندرینگ و انیمیشن سازی آن
 • مدلسازی یک محله و آموزش رندرینگ و انیمیشن سازی آن

آموزش کامل نرم افزار Revit Architecture برای شهرسازان

برای مباحث مربوط به مدلسازی های شهرسازی و معماری مربوط به پروژه ها

 

نرم افزار رویت ( Autodesk Revit ) یک نرم افزار مدل سازی اطلاعات ساختمان ( BIM ) برای معماران، مهندسان ساختمانی، مهندسان فنی، برق کاری و لوله کشی، طراحان و پیمانکاران است. این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد یک ساختمان و قسمت های مختلف آن را به صورت سه بعدی طراحی کند، مدل را با عناصر نقشه کشی دو بعدی علامت گذاری کند و از پایگاه داده ساختمان به اطلاعات ساختمان دسترسی پیدا کند. نرم افزار نرم افزار رویت قابلیت ۴D BIM را دارد و دارای ابزارهایی برای برنامه ریزی و پیگیری مراحل مختلف چرخه زندگی آن است، از ایده سازی گرفته تا ساخت و در نهایت تخریب. ما در این آموزش از نرم افزار رویت برای نخستین بار برای مدل سازی در محیط شهر استفاده می نماییم و آن را به شما آموزش می دهیم. بدین شکل شهر را توسط رویت سه بعدی سازی می کنیم و سپس مراحل تکمیی و رندرگیری را در نرم افزار توین موشن انجام میدهیم.

Revit Architecture

آموزش کامل نرم افزار Twinmotion

برای مباحث مربوط به مدلسازی های شهرسازی و معماری مربوط به پروژه ها

آموزش کامل پلاگین Enscape

موتور رندرینگ محبوب اینسکیپ (Enscape)

همه ی کسانی که با رویت کار می کنند، قطعا از لذت مدلسازی پارامتریک و حرفه ای  غافل نبودند ولی شاید برای ارائه محصول و کار خود مشکلاتی در زمینه رندرینگ رو تجربه کردند. با وجود تمامی توسعه های که در رویت صورت گرفته است ولی این نرم افزار از موتور رندرینگ بسیار محبوبی محروم بوده تا اینکه پلاگین های معروف مثل V-ray و Enscape به سمت این نرم افزار اومدند. البته نرم افزار های قدرتمند Twinmotion و lumiom توان قابل قبولی دارند که بصورت جداگانه عمل می کنند.

اما پلاگین های موجود با وجود هزینه های دلاری مورد استقال کاربران ایرانی قرار نگرفتند. Enscape یک پلاگین برای Revit و SketchUp و Rhino و Archicad است.

 

برخی از رندرهای گرفته شده که درسایت رسمی اینسکیپ منتشر شده:

آموزش مقدماتی Adobe Premier

برای تدوین انیمیشن ها و خروجی های ویدیویی

نرم افزار ادوبی پریمیر پرو ( Adobe Premiere Pro ) یک نرم افزار ویرایش ویدئوی مبتنی بر خط زمانی و بخشی از Adobe Creative Cloud  است که شامل برنامه های ویرایش ویدئو، طراحی گرافیک و توسعه وب است.

پریمیر پرو توسط رسانه هایی مانند CNN مورد استفاده قرار می گیرد. از این برنامه برای ویرایش فیلم های بلند مانند Gone Girl، Captain Abu Raed و Monsters حوزه های دیگر استفاده شده است. ما از این برنامه در پکیج آموزش توین موشن برای ساخت و ویرایش ویدیو ها و رندر ها استفاده می نماییم و آن را به شما آموزش می دهیم

Adobe Premier

آموزش مقدماتی Adobe Photoshop

قابل استفاده برای  شیت بندی پروژه ها

معرفی نرم افزار Adobe Photoshop

نرم افزار Adobe Photoshop یک ویرایشگر تصاویر گرافیکی است که توسط شرکت Adobe Systems برای سیستم عامل های ویندوز و OSX توسعه یافته است. ما از این نرم افزار برای ویرایش تصاویر و رندر های تولید شده استفاده می نماییم همچنین جهت شیت بندی پروژه ها جهت ارائه و پلات گرفتن با کیفیت بالا ، استفاده می نماییم و آن را به شما از طریق این پکیج آموزش می دهیم.
نرم افزار فتوشاپ در سال ۱۹۸۸ توسط توماس و جان نول ساخته شد. از آن موقع تاکنون، این نرم افزار تبدیل به یک استاندارد در صنعت ویرایش تصاویر گرافیکی شده، به طوری که کلمه “فتوشاپ”  تبدیل به یک فعل گردیده است، مانند “فتوشاپ کردن یک عکس”، “Photo Shopping” و “فتوشاپ شده”، البته شرکت Adobe مخالف چنین کاربردهایی از اسم نرم افزار است. این نرم افزار می تواند تصاویر گرافیکی را در چندین لایه ویرایش و ایجاد کند و از ماسک ها، ترکیب بندی آلفا و چندین مدل رنگ مانند RGB، CMYK، Lab Color Space، Spot Color و Duotone پشتیبانی می کند. نرم افزار فتوشاپ از فرمت های گرافیکی گسترده ای پشتیبانی می کند، اما فرمت های PSD و PSB مخصوص به خود را نیز دارد که از تمام ویژگی های اشاره شده پشتیبانی می کنند. فتوشاپ علاوه بر تصاویر رسترها، توانایی های محدودی هم در ویرایش متن، تصاویر وکتور (مخصوصا از طریق Clipping Path)، گرافیک سه بعدی و ویدئو دارد. مجموعه امکانات فتوشاپ را می توان بوسیله پلاگین های فتوشاپ گسترش داد. نرم افزارهایی که به صورت مجزا از فتوشاپ توسعه یافته اند و به همراه آن اجرا شده و ویژگی های جدیدتر یا بهتری را ارائه می دهند.

نام گذاری نرم افزار فتوشاپ در ابتدا براساس شماره ورژن ها بود. اما در سال ۲۰۰۲ با معرفی برند Creative Suite، هر ورژن جدید از فتوشاپ با نام CS به همراه یک شماره عرضه شد، برای مثال، هشتمین ورژن اصلی فتوشاپ با نام Photoshop CS و نهمین ورژن اصلی آن با نام Photoshop CS2 عرضه شد. فتوشاپ های CS3 تا CS6 هم با دو ویرایش مختلف عرضه شدند: ویرایش Standard و Extended. در ژوئن سال ۲۰۱۳ با معرفی برند Creative Cloud، فتوشاپ طرح مجوز خود را به شیوه Software as a Service تغییر داد و پیشوند CS با CC جایگزین شد. فتوشاپ همیشه به همراه نرم افزارهای جانبی مانند Adobe ImageReady، Adobe Fireworks، Adobe Bridge، Adobe Device Central و Adobe Camera RAW  عرضه شده است.

شرکت Adobe در کنار فتوشاپ همچنین نرم افزارهای Photoshop Elements، Photoshop Lightroom، Photoshop Express و Photoshop Touch را تولید می کند. این نرم افزارها در مجموع “خانواده ادوبی فتوشاپ”  نامیده می شوند که در حال حاضر نرم افزاری تحت یک مجوز است.

adobe photoshop in urban design

فرم پیش ثبت نام در کلاس آنلاین آموزش twinmotion کاربری در شهرسازی

این نخستین و تنها کلاس آموزش نرم افزار های مدسازی تخصصی و کاربری در شهرسازی است. جهت پیش ثبت نام در کلاس آنلاین آموزش twinmotion کاربری در شهرسازی فرم زیر را تکمیل نمایید. در صورت پرداخت هزینه از طریق این فرم، ثبت نام شما قطعی و تخفیف ویژه خواهد بود. هزینه این کلاس یک ملیون و پانصد هزار تومان می باشد که برای 5 نفر اول شامل 200 هزار تومان تخفیف خواهد بود. شما میتوانید همکنون هزینه را به صورت آنلاین از طریق فرم زیر واریز نمایید تا شامل تخفیف 5 نفر اول شوید. ظرفیت کلاس 12 نفر
 • شماره موبایل خود را وارد نمایید
 • همکنون در چه شهری ساکن هستید؟
 • لطفا ابتدا مقطع و سپس رشته تحصیلی خود را وارد نمایید
 • تا چه میزان با نرم افزار های سه بعدی سازی و مدل سازی آشنایی دارید؟
 • اگر الان مایل به پرداخت وجه به صورت آنلاین و ثبت نام قطعی نیستید گزینه پیش ثبت نام را انتخاب و فرم را ارسال کنید تا ما شمارا با دوره بیشتر آشنا کنیم. و اگر از دوره های آموزشی ما مطمئن هستید و به انجمن شهرسازی (اربنیتی) ایمان دارید همین الان ثبت نام قطعی را انتخاب و به صورت آنلاین پرداخت نمایید. توجه داشته باشید ظرفیت محدود است و ممکن است این کلاس را از دست بدهید. همچنین دوستانی که فرصت شرکت در کلاس آنلاین را ندارند میتوانند فیلم های آموزشی این دوره را تهیه نمایند.
 • 0 تومان