"> آموزش های غیر حضوری در شهرسازی | سامانه شهرسازی
سامانه شهرسازی

آموزش های غیر حضوری در شهرسازی

آموزش های غیرحضوری کاربردی در شهرسازی

انجمن شهرسازی ایران Urbanity.ir

اگر شهرساز هستید بدانید برای ورود به بازار کار و یا پیشرفت در شغل فعلی خود باید حتما در یک یا چند نرم افزار کاربردی در شهرسازی تسلط داشته باشید. به پیشنهاد ما عمل کنید تا این تسلط را بدست بیاورید.

فرصت استفاده از این تخفیف است

پیشنهاد می کنیم ویدیو زیر را مشاهده نمایید

برای ورود به بازار کار، ما به شما شرکت در 4 دوره زیر را توصیه می کنیم.

1- آموزش اتوکد کاربردی در شهرسازی
2- آموزش جی آی اس کاربردی در شهرسازی
3- آموزش بافت فرسوده در شهرسازی
4- آموزش نرم افزار سیتی انجین کاربردی در شهرسازی

توجه داشته باشید که دوره ها نیاز به هیچ پیش نیازی ندارند و هر دوره را می توانید به صورت جدا و در هر سطحی یاد بگیرید . برای مثال اگر اصلا با جی آی اس آشنایی ندارید می توانید دوره سیتی انجین را تهیه و کامل یاد بگیرید و نیازی به تسلط بر جی آی اس نمی باشد ولی اگر بر اتوکد و جی آی اس تسلط داشته باشید، بهتر و سریع تر یاد خواهید گرفت. پس پیشنهاد می کنیم همه دوره ها را یکجا تهیه و خرید نمایید تا مطمئن باشید که دیگر از نظر فنی ونرم افزاری در سطح عالی هستید ولی اگر بودجه شما بسیار محدود است می توانید با آموزش جی آی اس شروع کنید و سپس سایر آموزش ها را تهیه نمایید .

✨ استارت کار حرفه ای شهرسازی را امروز بزنید

فقط با یک بار هزینه، نرم افزار های کاربردی در شهرسازی را به صورت کاربردی یاد بگیرید و شهرساز حرفه ای شوید.

۱- آموزش اتوکد کاربردی در شهرسازی

۲- آموزش قوانین شهرسازی و بافت فرسوده

۳- آموزش جی آی اس کاربردی در شهرسازی

۴- آموزش سه بعدی سازی شهر با Cityengine 

(قیمت هر آموزش در فرم انتهای همین صفحه موجود است)

اگر کل 4 دوره با هم خرید کنند شامل تخفیف بیشتر نیز خواهند شد.

پیشنهاد ما تهیه هر ۴ آموزش است زیرا همکنون تخفیف خورده است و برای ورود به بازار کار حتما باید این ۴ آموزش را مشاهده نمایید و تسلط کافی را بدست بیاورید.

در آموزش اتوکد ما ، با لیسپ های تخصصی شهرسازی آشنا شوید و آکس معابر را در چند ثانیه با دستورات اختصاصی ما ترسیم کنید و قوانین شهرسازی را در اتوکد بدانید.

در آموزش بافت فرسوده، با قوانین شهرداری ها و شهرسازی و نحوه کار در دفاتر نوسازی آشنا شوید. پس از مشاهده فیلم دوره، در رزومه خود این جمله را اضافه کنید:
” تسلط کامل بر مباحث نوسازی و بهسازی و بافت فرسوده در دفاتر نوسازی محله” و با حقوق ماهیانه ۲.۵ تا ۴ ملیون تومان در دفاتر نوسازی شهر خود مشغول به کار شوید.

با مشاهده فیلم های آموزش Gis کاربردی در شهرسازی، جزو افرادی باشید که جی آی اس را در شهرسازی میدانند و حتی از استاد خود در دانشگاه سبقت بگیرید! شعاع دسترسی و عملکری کاربردی ها رادر نقشه ها دیگر با دایره نشان ندهید زیرا دیگر با مبحث نتورک آشنا هستید. همچنین مباحث Ahp و تاپسیس و… را کامل میدانید وکلی پروژه دانشجویی و واقعی میگیرید و حتی آموزش میدهید و کلاس خصوصی برگزار میکنید و دیگر نمیگویید کار نیست.

با دیدن فیلم های آموزش Cityengine در شهرسازی، خواهید دانست که نرم افزار تخصصی رشته شهرسازی ، سیتی انجین بوده و این سال ها شما به دلیل ضعف نظام آموزشی و عدم آشنایی اساتید، چه ابزار های ارزشمندی را از دست داده اید! و با برنامه نویسی در محیط سیتی انجین، سایر رقبا را پشت سر میگذارید و چند سالی از انحصار آن نزد خود لذت می برید و‌کلی پروپزال برای شهرداری ها در این رابطه ارسال و پروژه میگیرید.و در دانشگاه ها با هر مدرکی دارید تدریس میکنید زیرا کسی سیتی انجین نمیداند و حتی اسم آن را نشینده اند!

با دانستن همه اینها اگر قصد مهاجرت دارید، دیگر نگران گذران خرج خود در خارج از کشور نیستید و با برگزاری کلاس آموزشی و انجام پروژه میتوانید کسب درآمد و پیشرفت کنید. همچنین برای اخذ فاند، رزومه بهتری نسبت به رقبا خواهید داشت. دوستانی که در خارج از کشور‌نیز هستند میتوانند به راحتی فیلم ها را دانلود و مشاهده کنند.

ارزش بدست آوردن همه اینها فقط۴ ملیون تومان است ولی امروز میخواهیم با پرداخت هزینه یک دوره، ۳ دوره دیگر را از ما هدیه بگیرید یعنی فقط یک ملیون تومان پرداخت کنید .

این تخفیف مثل تخفیف های گذشته ما دیگر تکرار نخواهد شد. و فقط مخصوص کاربران کانال و گروه ها و مجموعه انجمن شهرسازی ایران است.

در صورت مشکل در پرداخت میتوانید با ما از طریق ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱ در ارتباط باشید و به صورت اقساط پرداخت کنید و یا در تلگرام با ای دی @abbasriazat در ارتباط باشید

و یا همین الان از فرم زیر پرداخت کنید و از آموزش های معروف انجمن شهرسازی ایران Urbanity لذت ببرید و آگهی های کاریابی و استخدامی را هم از این پس روی رایانه خود دریافت کنید

آگهی های استخدامی مرتبط برای هر آموزش به صورت هوشمند روی رایانه شما نمایش داده می شود. برای مثال اگر‌آموزش جی ای اس ما را خرید کنید، اگهی های استخدام و پروژه مخصوص جی آی اس بر روی رایانه شما نمایش داده می شود . بدین ترتیب ما هم آموزش میدهیم و هم شغل مناسب شما 
“آخرین فرصت، یعنی همین”

همچنین در صورت برگزاری کلاس حضوری میتوانید مابقی هزینه را پرداخت کنید و در کلاس شرکت کنید و نیاز به هزینه مجدد نمی باشد و هزینه پرداختی شما از بین نمی رود. ما به هر روشی که شده شما را به هدفتان میرسانیم

یادگیری با فیلم های آموزشی ما ۱۰۰درصد تضمین شده است و اصلا شبیه فیلم های آموزشی بازار نمی باشد.فیلم ها در کلاس واقعی و حضوری رکورد شده و دانشجویان سوالات مختلفی از استاد می پرسند و استاد نیز پاسخ میدهد. بنابراین هیچ سوالی برای شما باقی نمی‌ماند  و اگر سوالی بود ما پاسخگو خواهیم بود و جای نگرانی نیست. هر‌کلاس بین ۳۰ تا ۵۰ ساعت آموزش بوده و مباحث جدید و انحصاری در آن گفته شده است. فایل های تمرینی نیز در درون برخی آموزش ها وجود دارد.

شهرسازی حق شماست با یادگیری آموزش های کاربردی و پروژه محور این حق را بگیرید و نگذارید غیرمتخصص ها با حفظ کردن چند کتاب و با پارتی جای شما را بگیرند. 

از اساتید محترم شهرسازی نیز می خواهیم این اموزش ها را تهیه و در دانشگاه ها تدریس کنند تا  شاهد ورود تکنولوژی  و مباحث جدید در شهرسازی باشیم و درجا نزنیم.

برای همه شهرسازان آرزوی موفقیت میکنیم

نمونه فیلم آموزش جی آی اس را مشاهده نمایید

ما در فیلم آموزش جی آی اس برای نخستین بار بحث نتورک را به صورت کامل آموزش می دهیم. یاد گیری بحث نتورک برای شما بسیار ارزشمند می باشد و متوجه خواهید شد که وقتی دانشجو بودید و شعاع دسترسی کاربری ها را فقط با یک دایره نمایش می دادید ، اشتباه بوده و  کل شعاع های دسترسی کاربری ها و مکانیابی های مختلف را تا به حال اشتباه انجام میدادید!

حال وقت این است حرفه ای عمل کنید.  برای آشنایی با مبحث نتورک فیلم زیر را مشاهده کنید:

 

این فیلم ها در کلاس حضوری ضبط شده است بنابراین شما احساس می کنید با سایر دانشجویان سر کلاس هستید و فیلم ها خسته کننده نمی باشد.و اکثر سوالاتی که برای شما پیش می آید توسط دانشجویان در سر کلاس از استاد پرسیده شده است و استاد پاسخ داده است. سوالات اختصاصی شما پس از خرید آموزش از طریق تلقن 09128989801 قابل پاسخ گویی می باشد. ما کیفیت یادگیری در این آموزش ها را تضمین می کنیم.

همچنین پیشنهاد می کنیم با یادگیری نرم افزار مدل سازی سیتی انجین ، خودتان را از سایر متخصصان متمایز کنید. تعداد افرادی که در ایران بر سیتی انجین تسلط دارند بسیار کم است و این بازار کار خوبی را در آینده برای شما فراهم خواهد نمود. و میتوانید به عنوان استاد دانشگاه یا مدرس آموزشگاه یا یک شرکت شهرسازی ، مشغول به کار شوید. در این نرم افزار با استفاده از کد های برنامه نویسی ، شهر را سه بعدی و تجزیه و تحلیل می نمایید .

  در ویدیو زیر میتوانید با سیتی انجین بیشتر آشنا شوید و پروژه های انجام شده با ان را در سراسر دنیا مشاهده کنید:  
 

نمونه فیلم آموزش سیتی انجین را مشاهده نمایید

برخی از قابلیت های جادویی سیتی انجین را در فیلم زیر مشاهده کنید:
 

قبل از خرید فیلم آموزش سیتی انجین ، ما یک جلسه توجیهی برای برخی از دوستان برگزار کردیم تا با استاد و نحوه تدریس و سرفصل ها بیشتر آشنا شوند. اگر خیلی کنجکاو هستید میتوانید فیلم یک ساعته زیر را مشاهده کنید.

فیلم جلسه توجیهی آموزش سیتی انجین کاربردی در شهرسازی:

 

آموزش twinmotion کاربری در شهرسازی

توین موشن (Twinmotion) یک نرم افزار قدرتمند برای متحرک سازی، در رشته های معماری، شهرسازی، طراحی شهری، نمای داخلی و … قابل استفاده می باشد. این نرم افزار برای تولید عکس (رندر) و فیلم با کیفیت بالا از یک محیط، بسیار مناسب خواهد بود. شما میتوانید ابتدا پروژه های شهرسازی خود را در نرم افزار های سه بعدی سازی طراحی کنید و سپس آن را به توین موشن منتقل نمایید و انیمیشن سازی کنید. این آموزش را نیز میتوانید از همین صفحه سفارش دهید تا فیلم آموزشی آن در اختیار شما قرار گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

/div>

افراد زیادی از این روش آموزش غیر حضوری ما نتیجه خوب گرفته اند

همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با تلفن زیر تماس حاصل فرمایید:

09128989801

هزینه هر دوره آموزشی بدون تخفیف 1 ملیون تومان می باشد ولی با توجه به این تخفیف هزینه هر دوره طبق فرم زیر محاسبه می شود و می توانید به صورت تک دوره نیز خرید نمایید . ولی برای اولین بار یک تخفیف بسیار ویژه و محدود برای شما که همکنون در حال مشاهده این صفحه هستید در نظر گرفته ایم . اگر هر 4 دوره را با هم خرید کنید باز هم تخفیف ویژه تر خواهید گرفت که در فرم زیر مشخص شده است.  آموزش ها بر روی دی وی دی با لایسنس اختصاصی شما از طریق پست رایگان ارسال می شود.

برای خرید دوره یا دوره ها از طریق فرم زیر مبلغ مورد نظر را واریز نمایید . ما بسته ها را طبق اطلاعات وارد شده به دست شما خواهیم رساند.
1- آموزش اتوکد
2- آموزش بافت فرسوده
3- آموزش جی آی اس
4- آموزش سیتی انجین

فرصت را از دست ندهید . همکنون ثبت نام و پرداخت نمایید

همچنین می توانید هزینه را به صورت کارت به کارت واریز نمایید .برای دریافت شماره کارت با 09128989801 تماس بگیرید و یا پیامک دهید و یا از طریق چت پشتیبانی آنلاین در همین صفحه اقدام کنید